Prawnik Adwokat Kobyłka

Kancelaria KobyłkaKancelaria Longus Ordo świadczy profesjonalne usługi prawne dla Mieszkańców miasta Kobyłka. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie doradztwa prawnego, wspierania w sprawach spornych i prowadzenia mediacji oraz reprezentowania w postępowaniach sądowych. Działamy zarówno na rzecz osób prywatnych, jak i klientów biznesowych, którym nasz zespół zapewnia kompleksową i stałą obsługę prawną.

Gdy potrzebujesz prawnika, radcy prawnego czy też adwokata, z pewnością zależy Ci, aby była to osoba przede wszystkim kompetentna i doskonale znająca zawiłości prawa. Nasz doświadczony zespół oferuje indywidualne podejście i potrafi pomóc nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach. Gwarantujemy bardzo wysoki poziom usług, ponieważ kładziemy bardzo duży nacisk na ciągłe podnoszenie naszych kwalifikacji.

Odszkodowania Windykacja Kobyłka

Na każdym etapie kontaktu z kancelarią Longus Ordo postępujemy z poszanowaniem zasad etyki zawodowej, zachowaniem świętej tajemnicy zawodowej i dyskrecji. Specjalizujemy się w kwestiach związanych z odszkodowaniami (należne z tytułu uszczerbku na zdrowiu, należne osobom najbliższym, renty lub inne świadczenia, majątkowe, windykacją (negocjacje przesądowe, sprawy o zapłatę, sprawy egzekucyjne) oraz prawem cywilnym. Naszym Klientom pomagamy w szeregu kwestii takich jak między innymi: sprawy spadkowe (nabycie spadku, podział spadku, zachowek, unieważnienie testamentu itd.), sprawy rozwodowe (rozwód z orzekaniem o winie oraz bez orzekania o winie), sprawy o separację sprawy dotyczące podziału majątku lub rozdzielności majątkowej, sprawy rodzinne (alimenty, ustanowienie opieki itd.), sprawy pracownicze (o przywrócenie do pracy, o odszkodowanie, o zapłatę wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych, o sprostowanie świadectwa pracy). Prowadzimy także sprawy związane z prawem gospodarczym, takie jak przygotowanie umów spółek (m.in. spółka cywilna, spółka jawna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) lub umów handlowych (m.in. umowy zlecenia, o dzieło, o świadczenie usług, o współpracę), pomocy w zarejestrowaniu spółek lub jednoosobowej działalności gospodarczej, przygotowywanie dokumentacji korporacyjnej (m.in. uchwały, protokoły) itd.

Jak widać, zakres pomocy prawnej dla Mieszkańców Kobyłki oraz firm z tej miejscowości położonej pod Warszawą jest bardzo szeroki. Wszechstronność oferowanych usług zapewnia doświadczony zespół prawników, adwokatów i radców wyspecjalizowanych w poszczególnych gałęziach prawa.

Kancelaria Longus Ordo

ul. Kościelna 5/7

05-200 Wołomin

w biurze urzędujemy:     środy 16.00-18.00;    soboty 10.00-12.00

tel. 608 253 242

mail. kontakt@longusordo.pl

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń