Sprawy z zakresu prawa cywilnego

o rozwód i separację, podział majątku

rozwódJak mawia klasyk „najwyższą formą miłości jest nienawiść” . Może klasyk miał złe doświadczenia w miłości, a może nie było jeszcze naszej kancelarii?

Choć wiemy, że zakończenia miłości bywają różnorakie to Kancelaria Longus Ordo wkracza właśnie wtedy, gdy kończy się ona tak jak u klasyka. Po zakończeniu wspólnego życia pozostają do rozwiązania również stosunki majątkowe, które wielu nastręczają zbyt dużo wysiłku. Dzięki naszej pomocy bez zbędnych wybuchów gniewu, czy paniki podejmiesz dobre i racjonalne decyzje chroniące twój majątek.

Nie mając ochoty na dalszą walkę z miłością swojego życia, ba a nawet często nie chcąc jej już więcej widzieć podejmujemy pochopne decyzje pozbawiające nas majątku, który przecież razem wypracowaliście.

o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, przyjęcie bądź odrzucenie spadku

podział-majątkuSukcesja praw i obowiązków po śmierci osoby bliskiej jest rzeczą naturalną.

Bardzo często zapominamy jednak o konieczności uporządkowania tych spraw w czasie gdy jest to konieczne a przypominamy sobie o nich wtedy, gdy spadają nam na głowę nie nasze obowiązki lub gdy z dnia na dzień stajemy się właścicielami fortun ……ale czy na pewno?

Kancelaria Longus Ordo specjalizująca się w tym rodzaju spraw pozwoli Państwu na realną ocenę sytuacji, poradzi i pomoże w uzyskaniu spadku, jego odzyskaniu lub też w pozbyciu się go jeśli jest taka potrzeba.

Wiele trudności w życiu codziennym sprawia także wspólność majątkowa. Nie chodzi nam jednak o podziały spółek prawa handlowego lecz o zwykłą wspólność majątkową osób fizycznych. Współwłasność, współposiadanie, współkorzystanie itp. Ci, których ta wspólność bardzo uwiera mają zwyczaj mawiać, że „spółki, to zjadły jaskółki”. A to właśnie nasza Kancelaria podpowie jak podzielić majątek, aby uczciwie uzyskać samodzielność i nie zostać ograbionym przez wspólnika.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń