Prawnik Zielonka

Windykacja Warszawa

Miasto Zielonka, położone zaledwie kilkanaście kilometrów od centrum Warszawy, to bardzo urokliwe miejsce. Doceniają je zarówno mieszkańcy Stolicy, jak i innych okolicznych miejsc, często wybierając je jako miejsce wycieczek (szczególnie rowerowych). Zielonka, zwana Miastem pod Dębami, odnotowuje ciągły wzrost liczby mieszkańców. W 2000 roku było ich 15 932, a w 2017 całkowita liczba ludności wynosiła 17539 osób.
Wraz z rozwojem miejscowości, większą liczbą mieszkańców oraz wzrastającą liczbą firm, zwiększają się także potrzeby na usługi prawne. Kancelaria prawna Longus Ordo odpowiada na te potrzeby i dla mieszkańców Zielonki świadczy kompleksowe usługi prawne.

Kancelaria prawna

Odnotowujemy stały wzrost liczby Klientów z Zielonki, którym pomagamy w wielu kwestiach natury prawnej. Ponieważ w naszym zespole znajduje się zarówno adwokat, radca, jak i prawnik, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom z Zielonki kompleksową pomoc prawną. Specjalizujemy się przede wszystkim w kwestiach związanych z prawem rodzinnym oraz spadkowym. Oferujemy wsparcie i pełną pomoc w sprawach o rozwód, alimenty, podział majątku oraz ustalenie kontaktów z dzieckiem. Pomagamy również w sprawach spadkowych i kwestiach związanych z dziedziczeniem, przyjęciem bądź odrzuceniem spadku, testamentem, zachowkiem oraz działem spadku. Na szczególną uwagę osób z Zielonki zasługują również nasze usługi związane z odszkodowaniami i windykacją.

Odszkodowania Zielonka

Jesteśmy kancelarią prawną, która specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań. Naszą kancelarię tworzą eksperci od odszkodowań doświadczeni prawnicy, radcowie prawni oraz adwokaci. Dzięki temu zapewniamy naszym Klientom profesjonalną i kompleksową pomoc prawną w sytuacji konieczności dochodzenia odszkodowania w bardzo wielu przypadkach – między innymi po wypadku, odszkodowania z tytułu błędu medycznego, czy też w sytuacji gdy ubezpieczyciel zaniżył wartość poniesionej szkody. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie, zawsze stawiając sobie za cel uzyskanie dla Klienta możliwie najwyższego odszkodowania i zadośćuczynienia.

Windykacja Zielonka

Wiele firm z Zielonki boryka się z problemem uzyskania płatności od niesolidnych płatników. Nasze usługi windykacyjne to pełne i kompleksowe wsparcie w odzyskiwaniu należności. Powierzenie nam spraw związanych ze spłatą długu i windykacją szczegółowo opisujemy na podstronie WINDYKACJA. Sam proces często bywa bardzo złożony, dlatego lepiej powierzyć go specjalistom w dziedzinie odzyskiwania długów. W swoim działaniu dokładamy wszelkich starań, aby możliwie jak najszybciej odzyskać należności naszych Klientów, bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Dlatego dużą uwagę poświęcamy tak zwanej windykacji polubownej (miękkiej, przedsądowej), na którą składa się między innymi wywiad gospodarczy, windykacja telefoniczna, listowna oraz w terenie. W przypadkach, gdy konieczne jest wejście na drogę sądową, zapewniamy pomoc najlepszych adwokatów i radców prawnych, specjalistów w kwestii windykacji.
Kancelaria prawna Longus Ordo świadczy usługi prawne zarówno dla firm jak i osób prywatnych z miasta Zielonka oraz sąsiednich miejscowości. Szczegóły w zakładce kontakt.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń