Prawnik Radzymin

Windykacja Warszawa

W mieście i gminie Radzymin rok rocznie zwiększa się liczba mieszkańców. Widoczny jest wzrost liczby nowych osiedli mieszkaniowych oraz ilość budowanych domów. Jeszcze w 2008 roku liczba mieszkańców Radzymina wynosiła około 20 000 osób, a w roku 2019 była już o około 30% większa i wynosiła około 26 000 osób. Wraz z postępującym rozwojem tej gminy, także nasza kancelaria prawna odnotowuje nieustanny wzrost liczby Klientów z miasta Radzymin i wchodzących w skład gminy miejscowości (Arciechów, Borki, Ciemne, Dybów Folwark, Dybów Kolonia, Łąki, Łosie, Nadma Pólko, Nowy Janków, Opole, Rżyska, Sieraków, Stare Słupno, Stare Załubice, Stary Dybów, Wiktorów, Wolica, Słupno Osiedle, Cegielnia, Emilianów, Mokre, Nadma Stara, Nowe Załubice, Ruda, Stary Janków, Zawady, Zwierzyniec, Nowe Słupno, Wawrzyna). Zakres naszych usług:

  • Prawo rodzinne i opiekuńcze (rozwody, separacje, podział majątku, alimenty, egzekucja zasądzonych alimentów, władza rodzicielska, kontakty z dzieckiem)
  • Prawo spadkowe (stwierdzenie nabycia, odrzucenie spadku, dział spadku, dziedziczenie ustawowe i testamentowe, zachowek, testament, stwierdzenie nieważności)
  • Odszkodowania
  • Windykacja

Odszkodowania Radzymin

Specjalizujemy się w pomocy osobom poszkodowanym z Radzymina i okolic oraz ich rodzinom w uzyskaniu najwyższych odszkodować za wszelkie doznane szkody i skutki wypadków. Wspomagamy, albo wręcz zastępujemy naszych Klientów w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi i sprawcami szkód, który odmawiają wypłaty należnego odszkodowania lub starającymi się zaniżyć wartość odszkodowania.

Współpracujemy z lekarzami orzecznikami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zweryfikować zarówno propozycję odszkodowania do wypłacenia, jak i wysokość już wypłaconych odszkodowań. W sytuacjach, gdy jest to niezbędne pomagamy żądać wyższych kwot.

W naszym działaniu nastawiamy się na szybkie i sprawne uzyskanie odszkodowania, a w sytuacjach, w których sprawa trafia sądu zapewniamy reprezentację najlepszych adwokatów i radców prawnych, specjalistów w dziedzinie odszkodowań.

Windykacja Radzymin

Rozwój Radzymina i liczby mieszkańców idzie w parze z rozwojem przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy chętnie wybierają gminę Radzymin, jako miejsce do prowadzenia działalności gospodarczej. Niestety, prowadzenie firmy, wiąże się z ryzykiem współpracy z nierzetelnymi płatnikami. W sytuacji, gdy masz kłopoty z odzyskaniem należności od swoich kontrahentów, to mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość – potrafimy Ci pomóc.

Skuteczna windykacja należności to nasza specjalność i nie ma przed nami tajemnic. Zajmujemy się pomocą na każdym etapie dochodzenia należności – polubownym, sądowym i egzekucyjnym. Dokładamy wszelkich starań, aby odzyskać Twoje pieniądze jak najszybciej i za pomocą windykacji polubownej. W niektórych przypadkach koniecznej jednak będzie wejście na drogę sądową podczas której zapewnimy Ci pomoc najlepszych adwokatów i radców prawnych, specjalistów w kwestii windykacji. Jeśli sprawa trafi do egzekucji, współpracujemy i wspomagamy działania komorników, aby wspomniana egzekucja została wykonana możliwie szybko.

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń