Longus Ordo Kancelaria Wołomin

Kancelaria Prawnik Adwokat Wołomin

Świadczymy usługi prawne w oparciu o specjalizacje prawników, którzy wchodzą w skład naszego zespołu. Wspólna praca w ramach działania naszej kancelarii pozwala nam na podjęcie działań z wielu gałęzi prawa, obejmujących specjalizacje poszczególnych prawników.

Nasze usługi kierujemy to mieszkańców całej gminy Wołomin i pobliskich miejscowości – Czarna, Helenów, Zagościniec, Lipinki, Duczki, Stare Grabie, Nowe Grabie, Stare Lipiny, Nowe Lipiny, Majdan, Mostówka, Cięciwa, Leśniakowizna, Ossów, Turów.

Sukcesy naszej kancelarii są sukcesami naszych Klientów, dlatego zawsze działamy na 100% naszych możliwości, dbając o to, aby jakość naszych usług była na jak wyższym poziomie i przekładała się na satysfakcję Klienta. Każda sprawa jest inna, dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Współpraca z nami oparta jest o jasne i czytelne zasady.

Adwokat Wołomin

W skład naszego zespołu wchodzą adwokaci, którzy prowadzą postępowania administracyjne, sądowo administracyjne, cywilne oraz karne. Są to doświadczeni fachowcy w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego i handlowego, dzięki czemu skutecznie rozwiązujemy wiele problemów naszych Klientów.

Prawnik Wołomin

Zespół Kancelarii Longus Ordo to nie tylko adwokaci. Wśród nas są również doświadczeni prawnicy oraz radcy prawni. Dzięki takiemu szerokiemu zespołowi, którego każdy z członków stale podnosi swoje kwalifikacje, możemy sprostać wielu wygórowanym oczekiwaniom, jakie stawiają przed nami Klienci.

Specjalizujemy się w kwestiach związanych z odszkodowaniami (dochodzenie należnych odszkodowań) oraz windykacją (pomoc w odzyskiwaniu długów), a także w sprawach z zakresu prawa cywilnego ze szczególnym naciskiem na sprawy rodzinne (rozwód, alimenty, podział majątku) i spadkowe (testament, zachowek, dziedziczenie). Z chęcią pomagamy również w kwestiach związanych z prawem nieruchomości (zasiedzenie, zniesienie współwłasności, służebność przesyłu itd.) Powyższe, to tylko część naszej oferty – podejmujemy się również spraw z innych dziedzin prawa, włącznie z prawem karnym.

Z naszych usług z powodzeniem korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

  • Indywidualne podejście
  • Zaangażowanie
  • Doświadczenie
  • Profesjonalizm
  • Szerokie kompetencje
  • Kompleksowa obsługa

Longus Ordo Wołomin

ul. Kościelna 5/7

05-200 Wołomin

w biurze urzędujemy:     środy 16.00-18.00;    soboty 10.00-12.00

tel. 608 253 242

mail. kontakt@longusordo.pl

Call Now ButtonKliknij i zadzwoń